Tarantina is a não classificado character from Yuke Yuke Aku no Monmusu Gundan! ~Kaijin Musume ni Shibori Torareru Ecchi de Kakoku na Sekai Seifuku Daisakusen~ known for até a cintura preto hair, amarelo eyes, and elfo ears.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 85106 |
|---|---|
| Nome | Tarantina |
| Outros Nomes | タランティナ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Yuke Yuke Aku no Monmusu Gundan! ~Kaijin Musume ni Shibori Torareru Ecchi de Kakoku na Sekai Seifuku Daisakusen~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 160cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tarantina
Perfil
Tarantina is a character from Yuke Yuke Aku no Monmusu Gundan! ~Kaijin Musume ni Shibori Torareru Ecchi de Kakoku na Sekai Seifuku Daisakusen~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Amarelo eyes and Preto hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Elfo |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Yuke Yuke Aku no Monmusu Gundan! ~Kaijin Musume ni Shibori Torareru Ecchi de Kakoku na Sekai Seifuku Daisakusen~ (2017)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| theqngnsng joined |

Facebook 