Yoruko Houmatsu is a não classificado character from Deep One known for quadril / depois do quadril castanho hair and rosa eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 90984 |
|---|---|
| Nome | Yoruko Houmatsu |
| Outros Nomes | 泡沫 夜仔(ほうまつ よるこ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Deep One |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yokote Kumiko, 横手 久美子, |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | September 23 |
| Sign | Libra ♎ |
| Height | 167cm |
| Weight | 55kg |
| Bust | 93cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 90cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yoruko Houmatsu
Perfil
Yoruko Houmatsu is a character from Deep One.
They have been indexed as Feminino Adulto with Rosa eyes and Castanho hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Deep One