One of the notable characters from Houkai Tenshi Astraea, Kyouka Aihara is recognized for quadril / depois do quadril castanho hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 91759 |
|---|---|
| Nome | Kyouka Aihara |
| Outros Nomes | 愛原 京香(あいはら きょうか) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Houkai Tenshi Astraea |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 160cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Kyouka Aihara
Perfil
Kyouka Aihara is a character from Houkai Tenshi Astraea.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Castanho hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
2
3
Facebook 
Houkai Tenshi Astraea