Haruna Mamiya is a não classificado character from Mamiya-kunchi no Itsutsugo Jijou known for até o pescoço vermelho hair and vermelho eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97704 |
|---|---|
| Nome | Haruna Mamiya |
| Outros Nomes | 間宮 陽菜 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Mamiya-kunchi no Itsutsugo Jijou |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mari Rokubangai, 六番街 マリ, ろくばんがい まり |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | May 10 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 158cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruna Mamiya
Perfil
Haruna Mamiya is a character from Mamiya-kunchi no Itsutsugo Jijou.
They have been indexed as Feminino Adulto with Vermelho eyes and Vermelho hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Vermelho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| jabiluru joined |

Facebook 