|
☰ Links
|
|
| ID | 100106 |
|---|---|
| Nome | Rumi Kamioooka |
| Outros Nomes | 上大岡 瑠美 (かみおおおか るみ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | XX of the Dead |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 155cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rumi Kamioooka
Perfil
Anime girl Rumi Kamioooka is a character from XX of the Dead.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Castanho hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Janekei joined |

Facebook 
XX of the Dead