See Other Versions of this Character
|
☰ Links
|
|
| ID | 100466 |
|---|---|
| Nome | Yatsu Murasaki (teen) |
| Outros Nomes | 八津 紫 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Taimanin Asagi ZERO |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 164cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yatsu Murasaki (teen)
Perfil
Anime girl Yatsu Murasaki (teen) is a character from Taimanin Asagi ZERO.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Azul hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |
16
Facebook 
Taimanin (series)
Taimanin Asagi ZERO