|
☰ Links
|
|
| ID | 101201 |
|---|---|
| Nome | Riho Tsukinose |
| Outros Nomes | 月野瀬 理歩 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Re CATION ~Melty Healing~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Sakiko Fukata, 深田紗記子, ふかた さきこ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 158cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 93cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Riho Tsukinose
Perfil
Anime girl Riho Tsukinose is a character from Re CATION ~Melty Healing~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Castanho hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
Elias rated Clean Freak! Aoyama-kun ★★★★★
|
| swls326 joined |

Facebook 
Re CATION ~Melty Healing~
Elias rated