|
☰ Links
|
|
| ID | 104202 |
|---|---|
| Nome | Melon-chan |
| Outros Nomes | めろんちゃん |
| Papel | Protagonista |
| Primary Assignment | MELONGIRLS |
| Tipo de Mídia | outro |
| Dublado Por | Arisa Aihara, 愛原ありさ, あいはら ありさ |
| Tags | thighhighs, ahoge, maid |
| Personalidade | |
| Birthday | December 24 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 155cm |
| Weight | 43kg |
| Blood Type | AB |
| Bust | 85cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Melon-chan
Perfil
Anime girl Melon-chan is a character from MELONGIRLS.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Verde hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Verde | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |

Facebook 
MELONGIRLS