|
☰ Links
|
|
| ID | 104209 |
|---|---|
| Nome | Blackberry |
| Outros Nomes | ブラックベリー |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | MELONGIRLS |
| Tipo de Mídia | outro |
| Dublado Por | Rei Matsuzaki, 松嵜麗, まつざき れい |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | July 29 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 145cm |
| Weight | 35kg |
| Bust | 70cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 70cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Blackberry
Perfil
Anime girl Blackberry is a character from MELONGIRLS.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Não Visível eyes and Preto hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Não Visível | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Minna no Iku New Academy ~Momoiro Oppai Kenshuuroku~
|

Facebook 
MELONGIRLS
SKyongmania faved