|
☰ Links
|
|
| ID | 104583 |
|---|---|
| Nome | Haruka Azuma |
| Outros Nomes | 東妻 紫陽花 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Saint Dorei Gakuen 2 |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | June 26 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 176cm |
| Weight | 58kg |
| Bust | 96cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruka Azuma
Perfil
Anime girl Haruka Azuma is a character from Saint Dorei Gakuen 2.
They have been indexed as Feminino Adulto with Verde eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
2
6
Facebook 
Saint Dorei Gakuen 2