|
☰ Links
|
|
| ID | 105205 |
|---|---|
| Nome | Diogenes |
| Outros Nomes | ディオゲネス |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Seiken Tsukai no Proposition |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | December 24 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 139cm |
| Bust | 72cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 73cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Diogenes
Perfil
Anime girl Diogenes is a character from Seiken Tsukai no Proposition.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Branco hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Branco | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Seiken Tsukai no Proposition