|
☰ Links
|
|
| ID | 105490 |
|---|---|
| Nome | Miharu Futagawa |
| Outros Nomes | 双川 美春 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Reijou Kanritou ~Seifuku Shoujo-tachi no Sakunyuu Reizokuki~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mako Ayane, 綾音まこ, あやね まこ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 158cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miharu Futagawa
Perfil
Anime girl Miharu Futagawa is a character from Reijou Kanritou ~Seifuku Shoujo-tachi no Sakunyuu Reizokuki~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Thunder2223 joined |
18
13
Facebook 
Reijou Kanritou ~Seifuku Shoujo-tachi no Sakunyuu Reizokuki~