See Other Versions of this Character
|
☰ Links
|
|
| ID | 107262 |
|---|---|
| Nome | Rina Amagi (Adult) |
| Outros Nomes | 天城 里奈 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Boku One ~End of Summer Days After~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yoshie Saitou, , さいとう よしえ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 156cm |
| Bust Size | 97cm |
| Cup Size | J |
| Waist | 63cm |
| Hips | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rina Amagi (Adult)
Perfil
Anime girl Rina Amagi (Adult) is a character from Boku One ~End of Summer Days After~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Castanho hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Tj009 joined |

Facebook 
Boku One ~End of Summer Days After~