|
☰ Links
|
|
| ID | 109938 |
|---|---|
| Nome | Rinka Saijou |
| Outros Nomes | 西條 琳果 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Ore no Cupid ga Ponkotsu Sugite Kowa~i. |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yui Toita, 戸板優衣, といた ゆい |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | November 19 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 162cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 89cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rinka Saijou
Perfil
Anime girl Rinka Saijou is a character from Ore no Cupid ga Ponkotsu Sugite Kowa~i..
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Preto hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| shdow02 joined |
Elias rated Engage Kiss ★★★★★
|
| Kishyy joined |
Elias faved Killed Again, Mr. Detective?
|

Facebook 
Ore no Cupid ga Ponkotsu Sugite Kowa~i.
Elias rated
Elias faved