|
☰ Links
|
|
| ID | 112155 |
|---|---|
| Nome | Hibiki Flamel |
| Outros Nomes | ヒビキ=フラメル |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Linker Bell Academia ~Rakudai Majo to Himitsu no Gishiki~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Sakura Hanazawa, 花澤さくら, はなざわ さくら |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 144cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hibiki Flamel
Perfil
Anime girl Hibiki Flamel is a character from Linker Bell Academia ~Rakudai Majo to Himitsu no Gishiki~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Roxo hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Animal |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| cholelau joined |

Facebook 
Linker Bell Academia ~Rakudai Majo to Himitsu no Gishiki~