|
☰ Links
|
|
| ID | 113604 |
|---|---|
| Nome | Beauty Ichigaya |
| Outros Nomes | ビューティ市ヶ谷 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Wrestle Angels Survivor |
| Tipo de Mídia | jogo |
| Dublado Por | Michiko Neya, 根谷美智子, ねや みちこ |
| Tags | thigh-high boots, midriff, necklace, twin drills, lipstick |
| Personalidade | |
| Birthday | September 10 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 175cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 96cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Beauty Ichigaya
Perfil
Anime girl Beauty Ichigaya is a character from Wrestle Angels Survivor.
They have been indexed as Feminino Adulto with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
Janekei faved Aria the Scarlet Ammo
|
Janekei rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Janekei joined |

Facebook 
Wrestle Angels Survivor
Janekei faved