|
☰ Links
|
|
| ID | 115240 |
|---|---|
| Nome | Nina Weisswenger |
| Outros Nomes | ニーナ・バイスヴェンガー |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Kyonyuu Gunjin Shihai Saimin "Watashi no Ninmu wa Anata ni Gohoushi Suru Koto Desu. Ironna Ana o Gojiyuuni Otsukai Kudasai" |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yuri Himuro, 氷室 百合, ひむろ ゆり |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 166cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nina Weisswenger
Perfil
Anime girl Nina Weisswenger is a character from Kyonyuu Gunjin Shihai Saimin "Watashi no Ninmu wa Anata ni Gohoushi Suru Koto Desu. Ironna Ana o Gojiyuuni Otsukai Kudasai".
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Castanho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações | Relations Graph
Daughter of Lydia Weisswenger
Appears as | Edit Assignments
Kyonyuu Gunjin Shihai Saimin "Watashi no Ninmu wa Anata ni Gohoushi Suru Koto Desu. Ironna Ana o Gojiyuuni Otsukai Kudasai" (2021)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| gore joined |
4
Facebook 