|
☰ Links
|
|
| ID | 115241 |
|---|---|
| Nome | Karen Strauss |
| Outros Nomes | カレン・ストラウス |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Kyonyuu Gunjin Shihai Saimin "Watashi no Ninmu wa Anata ni Gohoushi Suru Koto Desu. Ironna Ana o Gojiyuuni Otsukai Kudasai" |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Ren Haruna, 榛名れん, はるな れん |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 172cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Karen Strauss
Perfil
Anime girl Karen Strauss is a character from Kyonyuu Gunjin Shihai Saimin "Watashi no Ninmu wa Anata ni Gohoushi Suru Koto Desu. Ironna Ana o Gojiyuuni Otsukai Kudasai".
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Branco hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Branco | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Kyonyuu Gunjin Shihai Saimin "Watashi no Ninmu wa Anata ni Gohoushi Suru Koto Desu. Ironna Ana o Gojiyuuni Otsukai Kudasai" (2021)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
10
9
Facebook 