|
☰ Links
|
|
| ID | 119238 |
|---|---|
| Nome | Last Carnage |
| Outros Nomes | ラスト・カーネイジ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Waga Himegimi ni Eikan o |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yuzu Aoi, 蒼井ゆず, あおい ゆず |
| Tags | belt, gloves, cape, sword |
| Personalidade | |
| Height | 165cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Last Carnage
Perfil
Anime character Last Carnage is a character from Waga Himegimi ni Eikan o.
They have been indexed as Andrógino Adulto with Roxo eyes and Cinza hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Andrógino | (Feminino) |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Cinza | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|

Facebook 
Waga Himegimi ni Eikan o
SKyongmania faved