|
☰ Links
|
|
| ID | 119239 |
|---|---|
| Nome | Maniera Grandstar |
| Outros Nomes | マニエラ・グランスター |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Waga Himegimi ni Eikan o |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Miki Kohinata, 小日向みき, こひなた みき |
| Tags | dress, necklace, opera gloves, shawl, blind, closed eyes, wavy hair, hair ornament, bracelets |
| Personalidade | |
| Height | 147cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maniera Grandstar
Perfil
Anime girl Maniera Grandstar is a character from Waga Himegimi ni Eikan o.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Não Visível eyes and Castanho hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Não Visível | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Thunder2223 joined |

Facebook 
Waga Himegimi ni Eikan o