|
☰ Links
|
|
| ID | 119244 |
|---|---|
| Nome | Rhodia |
| Outros Nomes | ロディア |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Waga Himegimi ni Eikan o |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yume Kujou, 九条ゆめ, くじょう ゆめ |
| Tags | midriff, hair ribbons, loincloth, gauntlets, armor, braids, pointy ears, horns, headdress, tail, dragon |
| Personalidade | |
| Height | 164cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rhodia
Perfil
Anime girl Rhodia is a character from Waga Himegimi ni Eikan o.
They have been indexed as Feminino Adulto with Vermelho eyes and Branco hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Branco | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Chifres |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Mixxles joined |
| gore joined |
50 
Facebook 
Waga Himegimi ni Eikan o