|
☰ Links
|
|
| ID | 119710 |
|---|---|
| Nome | Yuuyu |
| Outros Nomes | ユウユ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Torikago Scrap March |
| Tipo de Mídia | jogo mobile |
| Dublado Por | Inori Minase, 水瀬いのり, みなせ いのり |
| Tags | dress, twintails, hair ribbons, sandals, tail, fox ears |
| Personalidade | |
| Birthday | October 8 |
| Sign | Libra ♎ |
| Height | 128cm |
| Weight | 28kg |
| Bust | 67cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 70cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuuyu
Perfil
Anime girl Yuuyu is a character from Torikago Scrap March.
They have been indexed as Feminino Criança with Turquesa eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Turquesa | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Criança | |
| Orelhas de Animais | Animal |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|

Facebook 
Torikago Scrap March
SKyongmania faved