|
☰ Links
|
|
| ID | 120489 |
|---|---|
| Nome | Anna Hoshino |
| Outros Nomes | 星乃 アンナ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Otokano ~Otouto no Kanojo ga Bunkei de Tsuyome!?~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Ichika Kanou, 叶一華, かのう いちか |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 168cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anna Hoshino
Perfil
Anime girl Anna Hoshino is a character from Otokano ~Otouto no Kanojo ga Bunkei de Tsuyome!?~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Castanho eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Castanho | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Minna no Iku New Academy ~Momoiro Oppai Kenshuuroku~
|

Facebook 
Otokano ~Otouto no Kanojo ga Bunkei de Tsuyome!?~
SKyongmania faved