|
☰ Links
|
|
| ID | 120937 |
|---|---|
| Nome | Mako Ebitsu |
| Outros Nomes | 海老津茉子 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Distance |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Akane Sanada, 眞田朱音, さなだ あかね |
| Tags | suit |
| Personalidade | |
| Bust | 90cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mako Ebitsu
Perfil
Anime girl Mako Ebitsu is a character from Distance.
They have been indexed as Feminino Adulto with Verde eyes and Roxo hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |

Facebook 
Distance