|
☰ Links
|
|
| ID | 123409 |
|---|---|
| Nome | Riko Urushibara |
| Outros Nomes | 漆原莉子 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Ai Kiss 2 |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yukina Yuzuki, 柚木 雪那, ゆずき ゆきな |
| Tags | school uniform, tie, earrings, cleavage, bag |
| Personalidade | |
| Birthday | November 13 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Blood Type | AB |
| Height | 150cm |
| Weight | 43kg |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 80.6 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Riko Urushibara
Perfil
Anime girl Riko Urushibara is a character from Ai Kiss 2.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Code Geass: Lelouch of the Rebellion ★★★★
|

Facebook 
Ai Kiss 2
Ai Kiss 3
SilverWolfKing rated