☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 126662 |
|---|---|
| Nome | Ritos |
| Outros Nomes | リトス |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Elfen King |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Matsuri Mizuguchi, 水口まつり, みずぐち まつり |
| Tags | cleavage, pointy ears, glasses |
| Personalidade | |
| Height | 164cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ritos
Perfil
Anime girl Ritos is a character from Elfen King.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Castanho hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Elfo |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens
Comente
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árvore Genealógica
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Tamsy_Blossom joined |
1
1
Facebook 

Elfen King