|
☰ Links
|
|
| ID | 127145 |
|---|---|
| Nome | Saizel Howlicia |
| Outros Nomes | サイゼル・ハウリシア, Saizeru Haurishia |
| Papel | Sub |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Koko Umemiya, 梅宮ここ, うめみや ここ |
| Tags | wolf ears |
| Personalidade | |
| Height | 176cm |
| Bust | 132cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
3 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Saizel Howlicia
Perfil
Anime girl Saizel Howlicia is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!.
They have been indexed as Feminino Adulto with Azul eyes and Castanho hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Animal |
Relações | Relations Graph
Mother of Eibel Haurisia
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| graintime joined |
3
12
19
67
Facebook 