|
☰ Links
|
|
| ID | 128113 |
|---|---|
| Nome | Tsumugi Tosaka |
| Outros Nomes | 都坂 紬 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Ingoku no Houkago |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Keiko Kobayashi, 小林桂子, こばやし けいこ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 161cm |
| Bust | 90cm |
| Cup Size | F |
| Waist | 61cm |
| Hips | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsumugi Tosaka
Perfil
Anime girl Tsumugi Tosaka is a character from Ingoku no Houkago.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Preto hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
15
30
65
Facebook 
Ingoku no Houkago