|
☰ Links
|
|
| ID | 130575 |
|---|---|
| Nome | Rin Natsumi |
| Outros Nomes | 夏海 鈴 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Garudoma -Joshiryou no Kanrinin- |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Harumi Sakurai, 櫻井浩美, さくらい はるみ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | July 31 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 165cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rin Natsumi
Perfil
Anime girl Rin Natsumi is a character from Garudoma -Joshiryou no Kanrinin-.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Rosa eyes and Cinza hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Cinza | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| lushxrii joined |

Facebook 
Garudoma -Joshiryou no Kanrinin-