|
☰ Links
|
|
| ID | 134013 |
|---|---|
| Nome | Aoi Nanasawa |
| Outros Nomes | 七澤 碧唯 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Ane Tsumami 2 ~Ecchi na Onee-san Hitozuma ni Tappuri Amaeru Mecha Shiko Love Life~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Saori Kudou, くどう彩織, くどう さおり |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 163cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 87cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aoi Nanasawa
Perfil
Anime girl Aoi Nanasawa is a character from Ane Tsumami 2 ~Ecchi na Onee-san Hitozuma ni Tappuri Amaeru Mecha Shiko Love Life~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Azul eyes and Azul hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Ane Tsumami 2 ~Ecchi na Onee-san Hitozuma ni Tappuri Amaeru Mecha Shiko Love Life~