|
☰ Links
|
|
| ID | 137304 |
|---|---|
| Nome | Iori Kanno |
| Outros Nomes | 神野 いおり |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Kyosei Shihai |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Rie Okamoto, 岡本理絵, おかもと りえ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| School Year | 3 |
| Bust | 88cm |
| Cup Size | E |
| Waist | 57cm |
| Height | 156cm |
| Hips | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Iori Kanno
Perfil
Anime girl Iori Kanno is a character from Kyosei Shihai.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Verde hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Verde | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| s119hellsangel joined |
| fsdfsdfsdfs joined |
18
13
Facebook 
Kyosei Shihai