|
☰ Links
|
|
| ID | 144374 |
|---|---|
| Nome | Rikka Hazumi |
| Outros Nomes | 羽澄 六花 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Onee-chan no Ama Ero Lesson 2 ~Otonari no Kyonyuu Onee-chan ni Ippai Amayakasareru Mecha Ero Life~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Saya Kazuki, 花月さや, かづき さや |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 158cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 86cm |
| Cup Size | E |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rikka Hazumi
Perfil
Anime girl Rikka Hazumi is a character from Onee-chan no Ama Ero Lesson 2 ~Otonari no Kyonyuu Onee-chan ni Ippai Amayakasareru Mecha Ero Life~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Rosa eyes and Rosa hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Onee-chan no Ama Ero Lesson 2 ~Otonari no Kyonyuu Onee-chan ni Ippai Amayakasareru Mecha Ero Life~ (2025)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 