|
☰ Links
|
|
| ID | 148066 |
|---|---|
| Nome | Lisette Albert |
| Outros Nomes | リゼット゠アルベール |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Rie Okamoto, 岡本理絵, おかもと りえ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 160cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 55cm |
| Hips | 88cm |
| Cup Size | E |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lisette Albert
Perfil
Anime girl Lisette Albert is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Laranja eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Laranja | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Nightshade12 joined |

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to