|
☰ Links
|
|
| ID | 148067 |
|---|---|
| Nome | Nagi Nanami |
| Outros Nomes | 七海 凪 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Shizuka Itou, 伊藤静, いとう しずか |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 166cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hips | 91cm |
| Cup Size | H |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nagi Nanami
Perfil
Anime girl Nagi Nanami is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Castanho hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Maububi joined |
Elias rated Ichijouma Mankitsu Gurashi! ★★★★★
|
3
12
11
52
Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to
Elias rated