|
☰ Links
|
|
| ID | 148068 |
|---|---|
| Nome | Kaguya |
| Outros Nomes | カグヤ |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Aki Sairenji, 西連寺亜希, さいれんじ あき |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 143cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 53cm |
| Hips | 83cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaguya
Perfil
Anime girl Kaguya is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Roxo hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Elfo |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| anhlong joined |
| Redjoker joined |

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to