|
☰ Links
|
|
| ID | 148071 |
|---|---|
| Nome | Hotaru Sakuramachi |
| Outros Nomes | 桜町 ほたる |
| Papel | Sub |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 148cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 52cm |
| Hips | 81cm |
| Cup Size | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hotaru Sakuramachi
Perfil
Anime girl Hotaru Sakuramachi is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Preto hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| shdow02 joined |
Elias rated Engage Kiss ★★★★★
|
| Kishyy joined |
Elias faved Killed Again, Mr. Detective?
|

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to
Elias rated
Elias faved