|
☰ Links
|
|
| ID | 148072 |
|---|---|
| Nome | School Principal |
| Outros Nomes | 学園長 |
| Papel | Secundário |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 138cm |
| Bust | 68cm |
| Waist | 50cm |
| Hips | 67cm |
| Cup Size | AA |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
School Principal
Perfil
Anime girl School Principal is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Branco hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Branco | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to