|
☰ Links
|
|
| ID | 148084 |
|---|---|
| Nome | Mana Misono |
| Outros Nomes | 御園 愛 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Futago no Koi wa Minukenai |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mai Ishihara, 石原舞, いしはら まい |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | December 25 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 158cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 89cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mana Misono
Perfil
Anime girl Mana Misono is a character from Futago no Koi wa Minukenai.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Branco hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Branco | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SKyongmania rated One Piece: Baron Omatsuri and the Secret Island ★★★★★
|
SKyongmania faved One Piece: Baron Omatsuri and the Secret Island
|
Elias rated Apocalypse Hotel ★★★★★
|
Elias faved Apocalypse Hotel
|

Facebook 
Futago no Koi wa Minukenai
SKyongmania rated
Elias rated