|
☰ Links
|
|
| ID | 148090 |
|---|---|
| Nome | Kohaku Himenaga |
| Outros Nomes | 姫永 琥珀 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mami Shitara, 設楽麻美, したら まみ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| School Year | 3 |
| Height | 161cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 60cm |
| Hips | 93cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kohaku Himenaga
Perfil
Anime girl Kohaku Himenaga is a character from Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Great Teacher Onizuka ★★★★★
|
SK071 faved Great Teacher Onizuka
|

Facebook 
Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~
SK071 rated