|
☰ Links
|
|
| ID | 148091 |
|---|---|
| Nome | Rinne Wakamatsu |
| Outros Nomes | 若松 りんね |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Kasuka Kanade, 奏カスカ, |
| Tags | |
| Personalidade | |
| School Year | 3 |
| Height | 153cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 88cm |
| Cup Size | E |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rinne Wakamatsu
Perfil
Anime girl Rinne Wakamatsu is a character from Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Rosa hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved One Piece The Movie: Mega Mecha Soldier of Karakuri Castle
|

Facebook 
Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~
SKyongmania faved