|
☰ Links
|
|
| ID | 148093 |
|---|---|
| Nome | Minatsu Homura |
| Outros Nomes | 穂村 美夏 |
| Papel | Sub |
| Primary Assignment | Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Nadeko Kurashita, 倉下撫子, くらした なでこ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| School Year | 3 |
| Height | 149cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 56cm |
| Hi[s | 83cm |
| Cup Size | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Minatsu Homura
Perfil
Anime girl Minatsu Homura is a character from Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Azul hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Nightshade12 joined |
Elias rated MAO ★★★★★
|
Elias faved Kusunoki's Garden of Gods
|
| Haruat25i00 joined |

Facebook 
Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~
Elias rated
Elias faved