|
☰ Links
|
|
| ID | 148099 |
|---|---|
| Nome | Melvy Marloze |
| Outros Nomes | メルヴィ・マルローゼ |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Magalumina |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Gao Torase, 虎瀬 がお, とらせ がお |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | March 23 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 148cm |
| Weight | 46kg |
| Bust | 96cm |
| Waist | 54cm |
| Hips | 91cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Melvy Marloze
Perfil
Anime girl Melvy Marloze is a character from Magalumina.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Branco hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Branco | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Nightshade12 joined |
Elias faved Kusunoki's Garden of Gods
|
| Haruat25i00 joined |

Facebook 
Magalumina
Elias faved