|
☰ Links
|
|
| ID | 148100 |
|---|---|
| Nome | Jun Kagemiya |
| Outros Nomes | 影宮 潤 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Magalumina |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Chisa Yuuki, 優希知冴, ゆうき ちさ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | August 18 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 157cm |
| Weight | 53kg |
| Bust | 79cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 82cm |
| Cup Size | C |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Jun Kagemiya
Perfil
Anime girl Jun Kagemiya is a character from Magalumina.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Preto hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| lololol joined |
| Chiibilina joined |

Facebook 
Magalumina