|
☰ Links
|
|
| ID | 16097 |
|---|---|
| Nome | Anon Yukinomiya |
| Outros Nomes | 雪之宮 杏音 (ゆきのみや あのん) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Sakigake Generation! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | school uniform, ahoge, stockings, sneakers, katana |
| Personalidade | |
| Birthday | March 3 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Blood Type | O |
| Height | 158cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anon Yukinomiya
Perfil
Anime girl Anon Yukinomiya is a character from Sakigake Generation!.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Rosa hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|

Facebook 
Sakigake Generation!
SKyongmania faved