Anna Ono is a character from Musuko no Yome wa Ore no Mono featuring até o pescoço loiro / amarelo hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 21902 |
|---|---|
| Nome | Anna Ono |
| Outros Nomes | 小野 アンナ (おの あんな) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Musuko no Yome wa Ore no Mono |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Miyabi Shion, 紫苑みやび, しおん みやび |
| Tags | doctor, labcoat |
| Personalidade | |
| Height | 176cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anna Ono
Perfil
Anna Ono is a character from Musuko no Yome wa Ore no Mono.
They have been indexed as Feminino Adulto with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Musuko no Yome wa Ore no Mono