Sawako Mogami appears in Aneimo Neo Second Sisters as a personagem principal character with até os ombros castanho hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 34657 |
|---|---|
| Nome | Sawako Mogami |
| Outros Nomes | 最上 佐和子 (もがみ さわこ) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Aneimo Neo Second Sisters |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Emi Motoi, 本井えみ, もとい えみ |
| Tags | tights, pumps, ponytail, suit, bikini |
| Personalidade | |
| Height | 165cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sawako Mogami
Perfil
Sawako Mogami is a character from Aneimo Neo Second Sisters.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Castanho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Y153 joined |

Facebook 
Aneimo Neo Second Sisters