Libra appears in Futsuno Fantasy as a personagem principal character with até o peito azul hair and azul eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 46331 |
|---|---|
| Nome | Libra |
| Outros Nomes | リブラ / 魔道書アカシック・リブラリアン, Mage Certificate Akashic Librarian |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Futsuno Fantasy |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | detached sleeves, midriff, mage, librarian, frills, bow, hairclip, leotard, hat |
| Personalidade | |
| Height | 145cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 77cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Libra
Perfil
Libra is a character from Futsuno Fantasy.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Azul hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| 072scither joined |

Facebook 
Futsuno Fantasy