|
☰ Links
|
|
| ID | 48311 |
|---|---|
| Nome | Natsumi Kyuhoji |
| Outros Nomes | 久宝寺 夏海 (きゅうほうじ なつみ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Oppai Gakuen Marching Band Bu! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | hat, feather, baton, uniform, gloves, boots, twintails, hair bobble, school uniform, tie, dress, detached sleeves |
| Personalidade | |
| Bust | 84cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsumi Kyuhoji
Perfil
Anime girl Natsumi Kyuhoji is a character from Oppai Gakuen Marching Band Bu!.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Castanho hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| gore joined |
1
Facebook 
Oppai Gakuen Marching Band Bu!