|
☰ Links
|
|
| ID | 48314 |
|---|---|
| Nome | Izumi Okawara |
| Outros Nomes | 大河原 和泉 (おおかわら いずみ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Oppai Gakuen Marching Band Bu! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | kimono, blunt bangs, hime cut, school uniform, neckerchief, tights, boots, uniform, gloves, hat, feather |
| Personalidade | |
| Bust | 82cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Izumi Okawara
Perfil
Anime girl Izumi Okawara is a character from Oppai Gakuen Marching Band Bu!.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Preto hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| BROTHERINCHRIST joined |

Facebook 
Oppai Gakuen Marching Band Bu!