One of the notable characters from Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku, Konoha Natsunoka is recognized for até a cintura verde hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 4846 |
|---|---|
| Nome | Konoha Natsunoka |
| Outros Nomes | 夏ノ香 木葉 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| Tags | school uniform, glasses, twintails, hair ribbons, student |
| Personalidade | |
| Height | 149cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Konoha Natsunoka
Perfil
Konoha Natsunoka is a character from Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Verde hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Verde | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku